Ak máte záujem o knihu kliknite na tlačidlo

Kniha je už dostupná aj na mojom e-shope.

Napísala som knihu:

Odlož svoj strach, skutočné príbehy klientov

 

Niekto by možno očakával, že kniha s touto tematikou musí byť veľmi smutná. Strachy, traumy a bolesti ľudí zraňujú, nezriedka ich zrazia na kolená a na duši zanechajú stopy až do konca života. Ale aj z nich sa dá nájsť východisko. A práve o tom je táto kniha – o klientoch, ktorí zistili, že riešenie ich problému existuje.

Finalne

Vo svojej praxi sa stretávam s bôľmi aj radosťami mnohých ľudí. Sú to dlhé hodiny rozhovorov, sĺz, úsmevov a pohľadov do duše. Rada sprevádzam iných obdobím, keď potrebujú niečo vyriešiť alebo sa posunúť ďalej. Dôležitou súčasťou môjho profesionálneho života je neustále sa učiť nové veci a získavať nové znalosti.
Počas svojej praxe som absolvovala aj výcvik zameraný na redukciu traumy. Metóda, ktorú som sa naučila, ma očarila a obohatila moje pracovné zručnosti. Má pevne stanovené postupy a pravidlá, vďaka ktorým dokážu klienti spracovať svoju traumu aj na emocionálnej úrovni.

Je mi ľúto, keď sa ľudia dlhé roky trápia s problémom, ktorý sa dá vyriešiť. Chcela by som, aby vďaka tejto knihe zistili, že môžu zmeniť svoj život, tak ako sa to podarilo tým v príbehoch.

Pred časom som začala uverejňovať príbehy klientov na internete. Bola som milo prekvapená reakciami čitateľov. Niektorí z nich mi napísali, že sa v príbehoch našli, majú rovnaké strachy či traumy ako moji klienti. Veľký ohlas mali hlavne články o traume zo šoférovania a Vianoc, ako aj o strachu z pavúkov.

Preto som sa rozhodla, že napíšem knihu, kde bude 20 príbehov klientov, ktorým sa podarilo vyhrať nad strachmi a traumami.